Farnosť Nová Ves nad Váhom     

Menu


» Archiv - Ježiš sa modlí aj za
Ježiš sa modlí aj za nás

Ježiš sa modlí aj za nás, namiesto nás a v náš prospech. Všetky naše prosby boli raz navždy pojaté do jeho výkriku na kríži a Otec ich vypočul v jeho vzkriesení. Preto sa za nás neprestáva prihovárať u Otca. 

Ak je naša modlitba pevne spojená s Ježišovou modlitbou, a to v dôvere a so synovskou odvahou, dostaneme všetko, o čo prosíme v jeho mene, a to oveľa viac ako tú alebo onú vec: samého Svätého Ducha, v ktorom sú všetky dary.

 

  

 

                                                                                                                                KKC

                                                                zdroj obrázku: www.rozmer.sk

                                                                             

NWVlMzk